VIP hasta servisi

VIP uçağı ve yolcu kabini

VIP hastalarımıza maksimum konfor sağlamak için, çeşitli hizmetler sunuyoruz. Siz sadece iyileşmenize bakın, diğer her şey ile biz ilgileniyoruz.

Hastane seçiminde yardım 

Size sadece konforlu bir VIP hasta transferi sunmakla kalmıyoruz. İsteğiniz üzerine Almanya’da konaklayacağınız zamanın tamamını organize ediyoruz ve hastanın tıbbi tedavisi için uygun hastane seçiminde de yardımcı oluyoruz. 

Uluslararası doktor ekibi 

Uluslararası, yabancı dil bilen doktor ekiplerimiz sayesinde tüm taraflar arasında en uygun iletişimi sağlıyoruz. Örneğin, gerekirse, acil tıp ve tıbbi havacılık alanında uzun yılların tecrübesine sahip, iyi eğitimli Rusça ve Arapça konuşan doktorlarımız var.

Refakatçiler için birinci sınıf hizmet

Refakatçilerin isteklerini de güvenilir bir şekilde yerine getiriyoruz. Size hastanız ile birlikte üst düzey bir seyahat sunuyoruz. Hava ambulansındaki Catering hizmeti isteklerinize göre hazırlanır.

Ayrıca refakatçi için konforlu nakil hizmetleri sunuyoruz ve en üst düzeyde konforu sağlamak için bagaj taşımacılığı organize ediyoruz. Bireysel uçuş çözümlerimizde, maksimum 40 kişi eşlik edebilir. Özel durumlarda daha fazla kişi de alınabilir.

Kişisel müşteri danışmanınız: Günün her saatinde hizmet

Bizde, her türlü isteklerinizle ilgilenen kişisel müşteri danışmanınız aracılığıyla özel muamele görürsünüz. Aileniz ve sizin için mümkün olan en iyi tıbbi tedaviyi organize ediyoruz. Bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Uzman doktorların ve hemşirelerin görevlendirilmesi

Talep üzerine hasta transferi öncesinde hastamız için en iyi eğitim almış sağlık personelini görevlendiriyoruz. Böylece hastanın durumuna yerinde açıklık getirebiliyor ve kişisel ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebiliyoruz.

Ayrıca İngiltere, Almanya veya diğer Avrupa ülkelerinde tedaviniz tamamlandıktan sonra, deneyimli doktorlarımız, tamamen sağlığınıza tekrar kavuşana kadar sizinle ilgilenecektir.

Bizimle iletişime geçin

VIP hasta hizmetlerimiz ile ilgili başka sorularınız var mı? Veya durumunuza özel bir teklif oluşturmamızı ister misiniz? Tecrübeli uluslararası ekibimiz günün her saatinde hizmetinizde. Bizi arayın veya iletişime geçin: