Uluslararası hastalar için hizmet

Okuma süresi: 1 dakika

Stetoskop ve pasaportYurt dışından tedavi amaçlı Türkiye’ye gelen hastalar dilsel ve yönetimsel engellere takılırlar. Hava Ambulans Merkezi olarak size kapsamlı destek sunuyor ve sizin için her şey ile ilgileniyoruz.

Tercüman

İhtiyaç durumunda doktorlarla yapacağınız tüm görüşmelerde size bir tercüman eşlik eder. Yeminli tercümanlar tüm tıbbi dokümanları ve diğer evrakları dikkatlice arz edilen dile çevirir.

Yurtdışı ülkelerinin girişinde yardım (Vize)

Birçok hasta Türkiye’den Schengen bölgesinde bulunan ülkelerde tedavi olmak istemektedir. Bunun için çoğu durumda vize gereklidir. Hastanın veya refakatçinın vizesi yoksa size özel giriş izni başvurusunda bilgi verebiliriz.

Tek bir dakikanın bile önemli olduğu kritik zamanlı acil durumlarda da hastanın durumuna bağlı mümkün olan en kısa sürede giriş yapabilmeniz için acil durum vizesi talep etmenizde yardımcı oluruz.

Hastaneler ile iletişim

Sizin için sadece hastanın akut sağlık durumuna göre hazırlanmış bir hasta nakliyesi organize etmiyoruz. İsteğiniz üzere konaklayacağınız ülkede zamanın tamamını organize ediyoruz ve hastanın tıbbi tedavisine uygun hastane seçiminde de yardımcı oluyoruz. 

Uluslararası müşterilerimize özel bir hizmet olarak, bilgilerimizi Almanca, İngilizce, Rusça ve Arapça olarak da sunuyoruz.

Sorunuz mu var?

Uluslararası hastalar için ambulans hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Birçok sorunun cevabını SSS bölümünde bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Tecrübeli uluslararası ekibimiz günün her saatinde hizmetinizde. Bireysel danışmanlık ve ücretsiz bağlayıcı olmayan bir teklif için bizimle iletişime geçin. 

Bizimle iletişime geçin