Uçuş esnasında tıbbi refakat

Kan basıncı ölçeğiAkut hastalığı olmayan hareket edebilen hastalar için uçuş esnasında tıbbi refakat organize ediyoruz. Bu hizmetimizi, güçten düşmüş hastalara seyahat boyunca yakınları veya başka ilgili bir kişi refakat edemediği durumlarda sunuyoruz.

Uçuş boyunca hastanın yakınında bir uzman doktor veya bir paramedik bulunur. Hastanın durumu kötüleşecek olursa, hızlı müdahale sağlanır. Tıbbi refakatçi, ihtiyaç durumunda hastaya ilk müdahaleyi yapabilmek için, yanında ilk yardım ekipmanı bulundurur.

Hastaya eşlik edecek tıbbi refakatçiyi seçerken, sadece profesyonel yeterliliği dikkate almıyoruz. Daha çok hasta ve doktorun birbirleri ile uyumlu olmalarına dikkat ediyoruz. Sonuçta, hastanın özellikle uzun mesafeli uçuşlarda, psikolojik olarak rahat etmesi, havayoluyla başarılı bir tıbbi nakil hizmetinin önemli bir parçasıdır.

Tıbbi refakatçi eşliğinde uçuşlar genellikle Business Class’ta gerçekleştirilir. Ancak Economy Class’ta da gerçekleştirilebilir.

Sorunuz mu var?

Tıbbi refakatçi eşliğinde bir uçuş organizasyonu ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen SSS bölümümüze göz atın. Bu bölümde müşterilerimizin en sık sorduğu soruların cevaplarını sizin için derledik.

Bizimle iletişime geçin

Tecrübeli ve yetkin çalışanlarımız günün her saatinde hizmetinizdedir ve sizin için tıbbi refakatçi eşliğinde bir uçuşun organize edilip edilemeyeceğini kontrol eder. Talebiniz üzerine sizin için ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir teklif oluşturulur.

Bizimle iletişime geçin