Tek elden hasta transferi

Havaalanındaki ambulans aracı

Maksimum düzeyde hasta dostu bir hasta transferi için yataktan yatağa hasta transferinin tamamını biz organize ediyoruz. Size hava ambulans hizmeti sağlamakla kalmıyor kara hizmetlerini  de organize edip ambulans veya cankurtaran ile gerekli tüm transferleri koordine ediyoruz.

Bu “yataktan yatağa” hizmeti transfer esnasında yüksek kalite ve sorunsuz bir hasta transfer sürecini garanti eder. Hava durumu veya başka faktörler nedeniyle uçuş planında değişiklik yapılması gerekiyorsa, kara hizmet sağlayıcısı ile hızlı bir şekilde koordinasyon sağlıyoruz. Yıpratıcı bekleme sürelerinin önüne geçmek ve hasta dostu bir hasta transferi gerçekleştirmek için gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

Uluslararası hava ambulans hizmeti alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübelerimizden siz de yararlanın. Tecrübelerimiz sayesinde her an bireysel taleplerinize uygun hasta transferleri organize edebiliyoruz.

Avantajlarınız:

  • maksimum düzeyde hasta dostu
  • hızlı ve bürokrasiye takılmayan yardım
  • transferin tamamının tek elden organize edilmesi: en yüksek kaliteyi garanti eder ve masrafları en aza indirger
  • şeffaf fiyatlandırma, gizli maliyet yok
  • uluslararası hasta transferinde uzun yıllara dayanan tecrübe sayesinde sorunsuz süreç 
  • varış noktasında kliniklere, sanatoryumlara veya şahsi konutlara transfer mümkündür

Sorunuz mu var?

Sorularınız varsa, SSS bölümümüze göz atmanızı tavsiye ederiz. Burada hava ambulans hizmetinin organizasyonu ve süreci ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Talebiniz ile ilgili kapsamlı danışmanlık hizmeti veya ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir teklif için lütfen bizi arayın. Tecrübeli uluslararası ekibimiz günün her saatinde hizmetinizde.

Bizimle iletişime geçin