Yurtdışında hava ambulans hizmeti

Ambulans uçağıHasta ister Bern’den Boston’a, isterse Melbourne’dan Moskova’ya transfer edilsin: Dünyanın her yerinde ambulans jeti, ambulans uçak ve hasta nakil helikopteri tedarik edebilir ve dünyanın her yerine hava ambulans hizmeti ve tıbbi nakil hizmeti sunabiliriz. Çoğu zaman yurt dışında çok kısa sürede hava ambulans hizmeti gerçekleştirebiliyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve tek elden organizasyon konseptimiz sayesinde en kısa sürede her hasta için en uygun transfer çözümünü sunabiliyoruz.

Talebiniz üzerine sadece birkaç saat içinde ambulans jeti veya ambulans uçak ile hasta transferi ve dünyanın hangi yerinde yardımımıza ihtiyacınız varsa, yoğun bakım transfer hizmeti organize ediyoruz. Günün her saatinde bağlayıcı olmayan ve ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Sorunuz mu var?

SSS bölümümüzde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu bölümde müşterilerimizin en sık sorduğu soruların cevaplarını sizin için derledik.

Bizimle iletişime geçin

Tecrübeli uluslararası ekibimiz günün her saatinde hizmetinizde. Bizi danışmanlık hizmeti veya bağlayıcı olmayan bir teklif için arayın. Bize ayrıca aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz: