Yurtdışında hava ambulans hizmeti

Ambulans uçağıHasta ister Bursa’dan Boston’a, isterse Melbourne’dan Moskova’ya transfer edilsin: Dünyanın her yerinde ambulans jeti, ambulans uçağı ve ambulans helikopteri tedarik edebilmekteyiz ve dünyanın her yerine hava ambulans hizmeti ve tıbbi nakil hizmeti sunabiliriz. Çoğu zaman yurtdışında çok kısa sürede hava ambulans hizmeti gerçekleştirebiliyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve tek elden organizasyon konseptimiz sayesinde en kısa sürede her hasta için en uygun transfer çözümünü bulmaktayız.

Talebiniz üzerine sadece birkaç saat içinde ambulans jeti veya ambulans uçağı ile hasta transferi organize ediyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, sizler için her daim yoğun bakım transfer hizmeti ayarlıyoruz. Günün her saatinde bağlayıcı olmayan ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Sorunuz mu var?

SSS bölümümüzde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu bölümde müşterilerimizin en sık sorduğu soruların cevaplarını sizin için derledik.

Bizimle iletişime geçin

Tecrübeli uluslararası ekibimiz günün her saatinde hizmetinizde. Bizi danışmanlık hizmeti veya bağlayıcı olmayan bir teklif için arayın. Bize ayrıca aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz:

Bizimle iletişime geçin