VIP hasta transferi

Ambulans uçağının yolcu kabini

Yüksek standartları olan müşterilerimiz için yüksek seyahat konforlu hava ambulans hizmeti ve hasta transfer hizmeti sunuyoruz. Sizinle birlikte örneğin İngiltere'de, Almanya'da veya diğer Avrupa ülkelerinde iyi bir üne sahip dünyanın önde gelen hastanelerine bireysel bir uçuş planı hazırlıyoruz.

Uluslararası hava ambulans hizmetleri alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Bireysel ve kapsamlı hizmetlerimizle yurt içinde ve yurt dışında, varış, muayene ve kritik yoğun bakım transferlerine kadar tüm hasta transfer olanaklarını karşılıyoruz.

Çok sayıda uluslararası doktor ve uzman klinikler ile birlikte çalışıyoruz. Talebiniz oluşturulduktan itibaren hastanızı varış hastanesine teslim edene kadar, mümkün olan en iyi hasta transfer hizmetini garanti ediyoruz.  En iyi hasta transfer hizmeti için en uzun menzilli, geniş ambulans jetleri kullanıyoruz. Böylece siz ve yakınlarınız ambulans uçuşu esnasında maksimum konforun keyfine varacaksınız.

Tıbbi tedavi amacının dışında özel jet kiralama departmanımızın iş birliği ile konforlu seyahatleriniz için VIP özel jet hizmetleri de sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

VIP hasta transferi organizasyonu veya durumunuz için bağlayıcı olmayan, bireysel bir teklif oluşturma ile ilgili sorularınız için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Bize ayrıca aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz: