Uçak ile yurt dışından tıbbi nakil hizmeti

Okuma süresi: 1 dakika

İster gemi seyahati, şehir turu veya kayak tatili olsun, her zaman ve her yerde başınıza acil bir durum gelebilir. Kimse bunu aklına getirmek istemese de yurt dışı tatiliniz sırasında geçirdiğiniz bir kaza veya ani bir hastalık çok çabuk ciddi bir probleme dönüşebilir. Yerinde ilk müdahale yapıldıktan sonra, çoğu hasta kendi ülkesinde tedavi edilmek ister. Bunun sebepleri ise açıktır: Özellikle egzotik ülkelerde, çoğu zaman yeterli tıbbi bakım sağlanamayabilir. Ayrıca hastalar en kısa zamanda ailelerine yakın olmak ve iyileşme sürecini böylelikle hızlandırmak isterler. Bu durumda hastanın uçak ile tıbbi nakli gerekir.

Hangi olanaklar mevcuttur?

Ambulans uçağı ile tıbbi nakil hizmeti

Ambulans uçağı ile tıbbi nakil hizmetini organize ederken, hastanın sağlık durumunu ve kat edilecek mesafeyi göz önünde bulundurarak filomuzda bulunan en uygun ambulans uçağı tedarik ediyoruz. Ambulans uçaklarımız en yeni tıbbi ekipmanı ile donatılmıştır ve havada olmamıza rağmen hastaların en iyi tıbbi bakımını sağlayabilmekteyiz. İster yoğun bakım hasta transferi, isterse kalça kırığı gibi daha az komplike hasta nakilleri olsun, hastalarımız en iyi bakım altında en hızlı ve güvenli şekilde ülkelerine transport edilir.

Yolcu uçağı ile tıbbi nakil

Yatarak nakledilmesi gereken stabil hastalar için çoğu zaman yolcu uçağı ile tıbbi nakil hizmeti yeterli olur. Yoğun bakıma ihtiyaç olmadığı sürece yolcu uçağında birkaç yolcu koltuğu tamamen kaldırılıp yerine sedye yerleştirmekteyiz. Hastamız böylelikle sedyede ve sağlık personeli eşliğinde eve uçabilmektedir. Yüksek kalifiye sağlık personeli, bir komplikasyon durumunda hızlıca müdahale edebilir, böylelikle hastanın sağlığı ve güvenliği, yolcu uçağı ile hasta nakli süresince de her zaman güvence altınadır.

Hava Ambulans Merkezi: Günün her saatinde yurt dışından tıbbi nakil hizmeti

Hastalarımız ve yakınları Hava Ambulans Merkezi’ne günün her saatinde ulaşabilirler. Yetkin çalışanlarımıza durumu anlattığınızda bir sonraki adımlar için bireysel ve bağlayıcı olmayan danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizin için en kısa sürede güvenli ve hızlı yurt dışından tıbbi nakil hizmeti için bir teklif hazırlıyoruz. Bundan sonra başka hiçbir şeyle ilgilenmenize gerek kalmaz. Yataktan yatağa yurt dışı tıbbi nakil hizmetini organize ediyoruz. Hastanın kara ambulansı ile nakli, örneğin yurt dışındaki hastaneden havaalanına veya varış havaalanından tedavi edecek olan hastaneye nakledilmesi de bu hizmete dahildir. Yurt dışındaki resmi makamlar ve doktorlarla iletişim de Hava Ambulans Merkezi üzerinden sağlanır. Siz iyileşmenize bakın, gerisini biz hallediyoruz.

Sorunuz mu var?

Sorunuz mu var veya ambulans helikopter ile hasta transferi hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? SSS bölümünde bu konuda birçok bilgi bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Sorularınızı bize şahsen yöneltmek veya ücretsiz ve durumunuza özel bağlayıcı olmayan bir teklif almak isterseniz bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Uluslararası ekibimize ulaşabileceğiniz iletişim kanalları:

Bizimle iletişime geçin