Uçak ile yurt dışından tıbbi nakil hizmeti

İster gemi seyahati, şehir gezintisi veya kayak tatili olsun, her zaman ve her yerde başınıza acil bir durum gelebilir. Kimse bunu aklına getirmek istemese de yurt dışı tatiliniz sırasında geçirdiğiniz bir kaza veya ani bir hastalık çok çabuk ciddi bir probleme dönüşebilir. Yerinde ilk müdahale yapıldıktan sonra, çoğu hasta kendi ülkesinde tedavi edilmek ister. Bunun sebepleri ise açıktır: Özellikle daha egzotik ülkelerde, çoğu zaman yeterli tıbbi bakım sağlanamayabilir. Ayrıca hastalar en kısa zamanda ailelerine yakın olmak ve iyileşme sürecini böylelikle hızlandırmak isterler. Bu durumda hastanın uçak ile tıbbi nakli gerekir.

Hangi olanaklar mevcuttur?

Uçak ile tıbbi nakil hizmeti

Uçak ile tıbbi nakil hizmeti için, hastanın sağlık durumu ve katedilecek mesafeye göre uygun ambulans jet veya ambulans uçaklar tedarik ediyoruz. Ambulans uçaklar en yeni tıbbi ekipman ile donatılmıştır ve havada dahi hastaların en iyi tıbbi bakımını garanti eder. İster yoğun bakım hasta transferi, isterse uçak ile daha az komplike tıbbi nakil olsun, hastalarımız en iyi bakım altında en hızlı ve güvenli şekilde ülkelerine nakledilir.

Yolcu uçağı ile tıbbi nakil

Sadece yatarak nakledilmesi gereken stabil hastalar için çoğu zaman yolcu uçağı ile tıbbi nakil hizmeti yeterli olur. Yoğun bakıma ihtiyaç olmadığından yolcu uçağında birkaç yolcu koltuğunun yerini alan sedyede ve sağlık personeli eşliğinde eve uçabilirler. Yüksek kalifiye sağlık personeli, bir komplikasyon durumunda hızlıca müdahale edebilir, böylelikle hastanın sağlığı ve güvenliği, yolcu uçağı ile tıbbi nakil hizmetlerinde de her zaman güvence altınadır.

Hava Ambulans Merkezi: Günün her saatinde yurt dışından tıbbi nakil hizmeti

Hastalarımız ve yakınları hava ambulans merkezine günün her saatinde ulaşabilirler. Yetkin çalışanlarımıza durumu anlattığınızda, sonraki adımlar için bireysel ve bağlayıcı olmayan danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sizin için en kısa sürede güvenli ve hızlı yurt dışından tıbbi nakil hizmeti için bir teklif hazırlıyoruz. Bundan sonra başka hiçbir şeyle ilgilenmenize gerek kalmaz. Yataktan yatağa yurt dışı tıbbi nakil hizmetini organize ediyoruz. Hastanın karada ambulans veya cankurtaran ile nakli, örneğin yurt dışındaki hastaneden havaalanına veya varış havaalanından tedavi edecek olan hastaneye nakledilmesi de bu hizmete dahildir. Yurt dışındaki resmi makamlar ve doktorlarla iletişim de hava ambulans merkezi üzerinden sağlanır. Siz iyileşmenize bakın, gerisini biz hallediyoruz.

Sorunuz mu var?

Sorunuz mu var veya ambulans helikopter ile hasta transferi hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? SSS bölümünde bu konuda birçok bilgi bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Sorularınızı bize şahsen yöneltmek veya ücretsiz ve durumunuza özel bağlayıcı olmayan bir teklif almak isterseniz bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Uluslararası ekibimize ulaşabileceğiniz iletişim kanalları: