Uçak ile uluslararası tabut transferi

Çiçeklerle süslenmiş tabut

Ölen yakınların yurt dışından geri getirilmesi, çok tecrübe ve hassasiyet gerektiren masraflı bir süreçtir. Transfer yasal düzenlemelere tabidir ve gümrük ve nakil ile ilgili birçok yasal prosedürün netleştirilmesi gerekir. Nakliye birimleri için de katı şartlar geçerlidir.

Geride kalanlar için bu katı düzenlemeler, yas döneminde çoğu zaman ilave bir külfet demektir. Bu nedenle tüm uçak ile tabut transfer organizasyonu ile biz ilgileniyoruz. Transfer uzmanlarımız, tüm yasal gerekliliklere uygun olarak gerekli belgeleri temin ederek dünya çapında tabut ve cenaze transferleri gerçekleştirmektedir. Cenazeyi güvenli ve hızlı bir şekilde defnedileceği memleketine transfer ediyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Her gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz ve tabut transferi ve nakil ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. Talebiniz üzerine uçak ile tabut transferi için size ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir teklif oluşturuyoruz. Lütfen duyarlı ve tecrübeli çalışanlarımızı arayın. Bize ayrıca aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz: