Türkiye içi hasta transferleri

Ambulans helikopteri ve içindeki sedye

Türkiye içi hasta transferinde de uygun ambulans uçakları veya ambulans helikopterleri ile hızlı, güvenli ve yetkin bir hizmet sunuyoruz. Hastalar çoğu zaman kendi istekleri doğrultusunda özel bir hastaneye nakledilmek isterler. Bazen de ağır hastalar başka bir eyalette, akrabalarına yakın olan bir hastanede tedavi görmek isterler. Böyle durumlarda hasta transferi ambulans jet veya ambulans helikopteri ile hızlı ve bürokrasi ile vakit kaybetmeden gerçekleştirilir.

Örneğin yurt içi hava ambulans hizmetiniz ve Türkiye’nin komşu ülkelerine hasta transfer hizmeti için tıbbi ekipman ile donatılmış, turboprob motorlu ambulans uçaklar kullanıyoruz, çünkü bunlar, normal uçakların inemediği, kısa iniş pistleri olan varış noktasına yakın hava limanlarının pistlerine de iniş yapabilir. Elbette hastalarımızı ambulans jetlerle Türkiye içinde de transfer edebiliriz. Uzun mesafeli uçuşlarda sadece, uzun menzilli ve yüksek hızla uçabilen ambulans jetler kullanıyoruz.

Hava ambulans hizmeti için kullanılan tüm uçaklar sabit yoğun bakım donanımı, yoğun bakım takip ekranı, yoğun bakım solunum cihazı ve defibrilatör sistemleriyle donatılmıştır. Hava ambulans hizmeti esnasında en iyi hasta bakımını sağlamak için hastalarımıza uçak ile nakil sırasında profesyonel bir sağlık personeli eşlik eder.

Sorunuz mu var?

SSS bölümümüzde daha fazla bilgi bulabilirsiniz. Bu bölümde müşterilerimizin en sık sorduğu soruların cevaplarını sizin için derledik.

Bizimle iletişime geçin

Tecrübeli uluslararası ekibimiz günün her saatinde hizmetinizde. Bizi danışmanlık hizmeti veya bağlayıcı olmayan bir teklif için arayın. Bize ayrıca aşağıdaki yollardan ulaşabilirsiniz:

Bizimle iletişime geçin