Tıbbi tahliye

Tıbbi tahliye uçağının kabini ve sedyelerFelaketlerde, halkın mümkün mertebe az zarar görmesini sağlamak için hızlı yardım gerekir. Günün 24 saati hizmet veren merkezimiz ve test edilmiş ortak ağımız büyük ölçüde zarara sebep olan olaylarda en kısa sürede yardım ulaştırma olanağı sağlıyor.

Aile bireyleri, arkadaşlar veya çalışanlar için önleyici tahliye uçuşlarının yanı sıra ihtiyaç durumunda daha büyük grupları da kriz bölgelerinden tahliye ediyoruz. Ve dilediğiniz yerde tedavinize devam etmenizi sağlıyoruz. Tahliye uçuşu esnasında yolculara deneyimli doktorlar tarafından bakım sağlanır.

Hızlı, güvenli ve ekonomik tahliye hizmeti için yetkin muhatabınız biziz. En kısa sürede, bürokrasi ile vakit kaybetmeden yurt dışından tıbbi nakil hizmeti ve kriz ve savaş bölgelerinde tıbbi nakil hizmeti sunuyoruz. Tanınmış havayolları, tur operatörleri ve diğer uluslararası şirketler kapsamlı hizmetlerimize güveniyorlar.

Kara yoluyla erişilemeyen veya altyapısal olarak az gelişmiş bölgelere dahi uygun hava aracı ile ulaşabiliriz. Bunun için kısa pistlerde kalkış ve iniş yapabilen helikopter ve uçaklar kullanıyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Vakit kaybetmeden ihtiyaç halinde veya ön bilgilendirme için bizimle iletişime geçin. Örneğin herhangi bir kriz bölgesinde bir girişim planlıyorsanız size ön bilgi vermekten memnuniyet duyarız. Böyle ciddi bir durumda hazırlıklı olabilmeniz için size özel bir tıbbi tahliye planı oluşturuyoruz.

Tecrübeli uluslararası ekibimize günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin