Organ transferi

Organ transferi Organ transferlerinde hızlı olmak çok önemlidir. En kısa sürede her yere ambulans uçak veya helikopter ulaştırabilmek için dünya çapında bir ağ ve her an hazır olmak gerekir. Tıbbi havacılık hizmeti alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde sadece 60 dakikalık bir ön hazırlık süresinde organ transferi için dünyanın neredeyse her yerine uçak veya helikopter ulaştırabiliyoruz.

Hayat kurtaran organların yanı sıra kan ürünlerinin, plazma ve doku örneklerinin hızlı transferini de sağlıyoruz. Ayrıca uzman doktor ekiplerini, ihtiyaç olan yere götürüyoruz.  Tüm transferler sadece tecrübeli personel ve en yeni ekipman eşliğinde gerçekleştirilir.

Havaalanına veya havaalanından gidilecek uzun mesafeler için helikopter kullanıyoruz. Genelde helikopterler doğrudan hastanenin çatısına inebilir ve böylece transfer süreleri oldukça kısalır.

Modern organizasyon merkezimiz en kısa sürede uluslararası organ transferi gerçekleştirmemizi sağlar. Bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz, sizin için gece gündüz teknik ve tıbbi gerekliliklere uygun hızlı ve güvenli bir transfer aracı hazır bulunduruyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Organ transferlerinin kritik zamanlı olması nedeniyle bize telefon ile ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Bizimle iletişime geçin