Helikopter ile hasta nakil hizmeti

Okuma süresi: 2 dakika

Kısa uçuş mesafelerinde sıklıkla ambulans helikopter hizmeti sunuyoruz. Kapsamlı tıbbi donanıma sahip helikopterlerimiz hastanenin çok yakınına iniş yapabilmektedir. Böylece kara transferine gerek kalmadığı için zaman ve para tasarrufu sağlanır. Helikopter ile hasta nakli birçok farklı klinik tablolar gösteren hastalar için uygundur.

Ambulans helikopter ile ağır yoğun bakım hasta nakli

Kritik zamanlı ağır yoğun bakım hasta nakillerinde çoğu zaman bir dakikanın önemi büyüktür. Bu gibi durumlarda helikopterin sağladığı esneklik önemli olabilir. Hasta kesintisiz yoğun bakım gözetimi altında en kısa sürede tedavinin yapılacağı hastaneye transfer edilebilmektedir. Bizim kullandığımız helikopterler tıbbi donanım bakımından ambulans aracı ile eşdeğerdir. Hastamız havada olsa bile hayat kurtaran yoğun bakım tedbirlerini gerçekleştirmek için gerekli tüm tıbbi donanıma sahibiz.

Standart yoğun bakım donanımına ihtiyaç duyulduğunda, hastanın semptomlarına ve durumuna uygun özel donanım eklenebilir. Uzun yıllara dayanan mesleki deneyime sahip nitelikli bir sağlık ekibi helikopter ile nakledilen hastaya eşlik eder ve hastanın güvenli bir şekilde transfer edilmesini sağlar.

Ambulans helikopter ile hasta transfer hizmeti

Ambulanzhelikopter vor dem Start

Yoğun bakıma gerek duyulmasa bile sadece doktor eşliğinde transfer edilmesi gereken hastalarımıza da nitelikli bir sağlık ekibi eşliğinde modern donanımlı ambulans helikopteri ile transfer hizmeti sunuyoruz. Her yerde güzergahlar için ambulans helikopter ile hava yoluyla zaman tasarruflu ve hasta dostu bir transfer hizmeti sunuyoruz.

Ambulans helikopter donanımı

Her ambulans helikopteri standart yoğun bakım donanımına sahiptir. Örneğin:

  • Kalp atışını, kan basıncını, oksijen doyumunu ve vücut ısısını takip eden yoğun bakım monitörü
  • Çocuk ve yeni doğan bakımı için özel ekipman içeren ilk yardım sırt çantası
  • Taşınabilir yoğun bakım solunum cihazı, oksijen
  • Enfeksiyon koruma malzemeleri
  • Defibrilatör, harici kalp destek pilleri, şırınga pompası ve basınç infüzyon manşonları

Yetkili uçuş doktorları her hasta transferi öncesinde hastanın durumuna uygun olarak hazırlık yapar ve gerektiğinde ek tıbbi donanım tedarik ederler.

Sizin için buradayız

Operasyon merkezimizin günün her saatinde hazır bulunan uzman ekibi çoğu zaman iş emri verildikten sonra bir saat içinde hasta transferi için uygun bir helikopter tedarik eder. Helikopter ile hava ambulans hizmetinin yanı sıra hızlı ve bürokrasi ile vakit kaydetmeden ambulans uçakları ile hasta transferi organize edebiliyoruz. Elbette transferin sadece tıbbi yönünü üstlenmekle kalmıyor, sizin için gerekli tüm izin prosedürlerini de hallediyoruz.

Ambulans helikopteri ve ambulans uçağı ile tıbbi nakil hizmetlerini tek elden gerçekleştiriyoruz. Her hasta transferini mümkün mertebe konforlu ve güvenli gerçekleştiriyor ve hastalarımıza kapsamlı ve bireysel bakım sağlıyoruz. Bizim için hastalarımızın sağlığı daima ön plandadır.

Sorunuz mu var?

Sorunuz mu var veya ambulans helikopter ile hasta transferi hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? SSS bölümünde bu konuda birçok bilgi bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin 

Sorularınızı bize şahsen yöneltmek veya ücretsiz ve durumunuza özel bağlayıcı olmayan bir teklif almak isterseniz bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin