Şirketimiz

Okuma süresi: 1 dakika

Hava Ambulans Merkezi: Biz kimiz

 • Dünya çapında hizmet veren bir hava ambulans hizmeti kurumuyuz
 • Sözleşmeli bir uçak taşımacılık şirketiyiz, sadece aracı değiliz
 • Kurumumuz, tıbbi hava yolu taşımacılığında 40 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.
 • Size bağımsız ve hasta için mümkün olan en iyi tedaviyi göz önünde bulundurarak danışmanlık yapıyoruz
 • Hizmetlerimiz ISO 9001 standartlarına uygundur ve TÜV SÜD tarafından sertifikalıyız
 • Günde 24 saat hizmetinizdeyiz
 • Bizzat yanınızdayız, anonim bir çağrı merkezi üzerinden değil
 • Vendana GmbH şirketler grubunun bir parçasıyız.

Ekibimiz

Uluslararası ekibimiz 40 yılı aşkın havacılık deneyimine sahiptir. Dokuz farklı milletten çalışanlar, beraberinde geniş kapsamlı dil becerileri getiriyorlar. Almanca, İngilizce, Rusça ve Fransızca ile İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Lehçe, Türkçe, Felemenkçe ve dört Arapça lehçesi konuşuyoruz. Böylece dünya çapında tek elden yardım sağlayabiliyoruz.

Çalışanlarımızın her biri hastayı en rahat şekilde transfer etmek ve hasta yakınlarını mümkün mertebe rahatlatmak için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. ISO 9001 standartları bize faaliyetlerimiz için değerli yönlendirmeyi sağlıyor ve TÜV SÜD tarafından sertifikalıyız.

Yüksek kalite standartlarına ve işimiz ile ilgili yüksek taleplere sahibiz. Bu nedenle en değerli sermayemiz olan çalışanlarımıza güveniyor ve onları destekliyoruz. Hiyerarşinin ötesinde dostane bir iş birliği, aile dostu çalışma saatleri ve düzenli olarak kişisel gelişim olanakları bizim için olmazsa olmazdır.

Acil durumlarda hızlı yardım

Günün her saatinde çalışan ofis görevlilerimiz sizin için dünya çapında görev başındadır ve kısa sürede yerel ve uluslararası hava ambulans hizmeti organize ederler.

Uçak veya helikopterlerle hasta transfer hizmetlerinin organizasyonu konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz sayesinde, dünya çapında ihtiyacınız olan bürokrasiye takılmayan yardımı sağlıyoruz. Kısa sürede hava ambulans hizmeti için hastanın bireysel ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış transfer planı hazırlıyoruz ve hasta transfer hizmetinin tamamını tek elden gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde sorunsuz ve hasta dostu bir hasta transferi sağlıyoruz.

Elbette uçuş esnasında da en iyi hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz:

 • Ambulans aracı veya cankurtaran aracı ile tüm kara transferlerinin organizasyonu ("yataktan yatağa" hizmeti)
 • Yurtdışında iletişim için tercümanlık hizmeti
 • Hasta yakınlarına özel hizmet
 • Evcil hayvanlar için kurye hizmetleri

Şeffaf fiyatlarla mümkün olan en iyi bireysel bakımı sunuyoruz. Bizi aradığınızda anonim bir çağrı merkezi ile değil, daima tecrübeli bir uzman ile konuşursunuz.

Sorunuz mu var?

SSS bölümümüzde hastalarımızın sıkça sorduğu soruların cevaplarını derledik. Hizmetlerimiz ve süreçlerimiz ile ilgili detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Her türlü sorularınız ve sorunlarınız için günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Talebiniz üzerine durumunuza özel ücretsiz bir teklif oluşturuyoruz. Bizi arayın.

Bizimle iletişime geçin