Müşteri referansları

İşimizi daima şeffaflık ve güven üzerine inşa ediyoruz. Hizmetlerimizin kalitesi hakkında güvenilir bir izlenim sunmak için, müşterilerimizden gelen yorumları sizinle paylaşıyoruz.

Müşterilerimizin geri bildirimleri bizim için her zaman değerlidir. Sadece bu şekilde, hizmetlerimizi sürekli geliştirebiliriz. Belki hizmetlerimizden çok memnun kaldınız, belki de bir takım şeyler planlandığı gibi gitmedi. Lütfen bize görüşlerinizi bildirin.

İlgili ailelerin gizlilik politikalarına uymak adına aşağıdaki referansların isimlerini anonim tuttuğumuz için anlayışınıza sığınıyoruz.

Talebimiz güzel bir konuda olmasa bile, güvenilir ve profesyonel iş akışı için içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. Dün her şey planlandığı gibi gitti. Annemiz dün akşam saat 22 sularında Gaziantep’teki hastaneye getirildi. Son günlerini / haftalarını huzurlu bir şekilde geçirebileceğini umuyoruz.

Metni okuyunuz

Oğlumuzun sorunsuz tıbbi nakil hizmeti için sağladığınız hızlı destekten dolayı tekrar içtenlikle teşekkür ediyoruz. Olağan üstü ilgi ve süper hizmet! Oğlumuzun burada olmasından ve iyi bir tedavi görmesinden dolayı ne kadar mutlu olduğumuzu hayal dahi edemezsiniz. Dostane, yetkin ve kapsamlı ilginizden dolayı size ve ekibinize teşekkür ederiz!

Metni okuyunuz

Oğlumuzun gerçekten çok iyi organize edilen tıbbi nakil hizmeti için tekrar çok teşekkür ederiz. Tedavisine şu anda burada devam ediliyor olmasından dolayı çok mutluyuz. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Metni okuyunuz

Size ve ekibinize çok teşekkür etmek istiyoruz. Mükemmel hizmet sağladınız; sizinle hızlı ve sorunsuz iş birliğimiz sayesinde transfer başarıyla gerçekleşti. Ayrıca ambulans ekibi de olağanüstüydü!

Metni okuyunuz

Ailem ve ben Hava Ambulans Merkezine yetkin çalışmalarından ve sağladıkları destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Yeğenim tıbbi olarak emin ellerde ve tamamen iyileşebilmesi için önünde uzun bir yol var. Başından beri doğru adreste olduğumu bana hissettiren M. hanıma de ayrıca çok teşekkür ederim. En iyi dileklerimle.

Metni okuyunuz