Misyonumuz

Sorumluluk ve güvenilirlik

Her bir hasta transfer hizmeti bizim için büyük sorumluluk demektir. Bize bir hayat emanet ediyorsunuz ve sizi destekleyen güçlü bir yardımcıya güveniyorsunuz. Bize güvenebildiklerinden hasta ve hasta yakınlarının rahat uyuyabilmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Şirket olarak da günlük olarak çalışanlarımız ve aileleri, iş ortaklarımız ve çevremize karşı sorumluluklarımız var.

Her gün bu sorumluluklarla ve müşterilerimizin talepleriyle karşı karşıyayız. Müşterilerimizin çoğunlukla içinde bulunduğu kriz durumlarında güvenilirlik ve analitik düşünme önceliğimizdir. Bu nedenle günlük aktivitelerimizi ISO 9001 standartlarına göre uyarlıyoruz ve bu nedenle TÜV SÜD tarafından sertifikalıyız.

Dürüstlük ve doğruluk

Güven dürüstlük ve doğruluk ile kazanılır. Müşterilerimizin çoğu zaman duygusal olarak onları zorlayan ve kişisel olarak fedakarlık gerektiren durumlarda bulunduklarını biliyoruz. Tam da bu sebepten dürüst bir iletişime çok önem veriyoruz: Olayları, olduğundan daha güzel göstermiyoruz ve tutamayacağımız sözler vermiyoruz. Doğru zamanda hayır diyebilmeyi ve görevi reddetmeyi zayıflık olarak değil, hasta açısından güçlü bir yönümüz olarak algılıyoruz. Bu nedenle, bizim için aşağıdaki iletişim kuralları geçerlidir:

  • Sözümüzü tutuyoruz.
  • Açık ve dürüst bir iletişim yürütüyoruz.
  • Fiyatlarımız şeffaftır: küçük yazılar ve saklı masraflar yoktur.
  • Sadece kendimiz ve kendi yakınlarımıza da sunacağımız hizmetler sunuyoruz.

Eşitlik ve çeşitlilik

Her hasta mümkün olan en iyi tıbbi bakım hakkına sahiptir. Bu bizim için olmazsa olmazdır. Bu nedenle bizde soy, din, siyasi görüş ya da cinsiyetten bağımsız olarak her bir hasta için en yüksek standartlar geçerlidir.

Aynı şekilde, tüm çalışanlarımıza eşit davranıyor şirketimizdeki çeşitliliği bilinçli bir şekilde destekliyoruz. Uluslararası ekibimizin her üyesinin, meslektaşlarının farklı geçmişlerinden bir şeyler öğrenebileceklerine inanıyoruz. Böylece hastalarımızı daha iyi anlayabilir ve her bir hava ambulans hizmetini onların anladığı şekilde gerçekleştirebiliriz – her ülkede ve her bölgede.

Bizimle iletişime geçin