Güvenlik

Hastalarımızın güvenliği daima önceliğimizdir. Bu yüzden hem tecrübeli personel hem de hava ambulans ve helikopterlerimizde en güncel teknolojik donanım konusunda iddialıyız. Verilen bekleme ve kontrol sürelerine titizlikle uyulmasına oldukça  önem vermekteyiz. Havacılığın dünya çapında oldukça katı bir güvenlik yönetmenliğine bağlı olması, uçuş donanmamızın üst düzey durumda olduğunun teminatıdır. Buna rağmen verilen hizmetten faydalananlara maksimum düzeyde güvenlik sağlayabilmek için, ek olarak plan dışı kontrollere de çok önem vermekteyiz.


Bureau Veritas ISO 9001

Sadece hava ambulans konusunda yüksek kalite standartlarına uymakla kalmayıp, organizasyon kısmında da yüksek standartlara uymaktayız. Tüm uçuşların planlaması Wuppertal’de bulunan merkezimizde gerçekleşmektedir. Böylece daima “Alman kalitesi” güvencesi altında olacaksınız. Organizasyon sürecinde daima hastamızın güvenliğini sağlayabilmek için faaliyetlerimizi ISO-9001 standartlarına uygun gerçekleştirmekteyiz ve bu nedenle TÜV SÜD ve Bureau Veritas tarafından sertifikalandırıldık.

Flight Safety Dernek Amblemi

Bunun yanı sıra Flight Safety Derneği ile iş birliği yapmaktayız ve dünya çapındaki güvenli uçuş mücadelesini desteklemekteyiz. Bu derneğin ağırlık verdiği konular teknolojik yenilikler, AR-GE çalışmaları ve yenilikçi yönetmeliklerdir. Tüm önlemler kazaları engellemek ve güvenli bir uçuş sağlamak adına alınır ve bu durum hava ambulans merkezi için de %100 önem taşımaktadır. 150 ülkede bulunan ve sayısı 1.000’i geçen üyeler, dernek çalışmalarını kendi politik, kültürel ve ekonomik çıkarlarını arka plana atarak sürdürmekte ve hep birlikte uçuş güvenliğini geliştirmek için mücadele etmektedir. Bu nedenle Flight Safety Derneği uluslararası bir ağırlığa sahiptir.

Bizimle iletişime geçin