Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları kalkışlı tıbbi nakil hizmeti

Ulusal ve uluslararası hasta transferlerinde üç farklı seçenek sunuyoruz.

  • Birincisi, ülkenize Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları kalkışlı hava ambulans hizmetine ihtiyacınız varsa, tıbbi nakil hizmeti organize ediyoruz.
  • İkincisi Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları kalkışlı yurt dışı tıbbi nakil hizmeti: Böyle durumlarda, dünyanın neresinde olursanız olun, sizi her zaman ambulans uçak veya ambulans helikopteri ile alıp tıbbi denetim altında Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları varış noktasına geri getiriyoruz.
  • Üçüncüsü Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları içinde ulusal hasta transferleri çerçevesinde hasta transferleri gerçekleştiriyoruz.

Sizi nereden alırsak alalım, her tıbbi nakil hizmetinde Hava Ambulans Merkezinin tıbbi ve uçuş hizmetlerindeki yüksek kalitesine güvenebilirsiniz. Uluslararası departmanlarımız size her zaman Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları kalkışlı veya varışlı tıbbi nakil hizmetinin organizasyonunda destek sağlar ve sizin için hastanelerle, resmi kurumlarla ve havaalanları ile ilgili dilde iletişim kurar.

Krankenrücktransport im Flugzeug

Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları kalkışlı hasta transfer hizmeti

Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları içerisinde bulunduğunuz süre içinde tıbbi nakil hizmeti talep etmeniz için farklı sebepler olabilir. Bazen beklenmedik bir hastalık, kaza sonucu meydana gelen bir yaralanma veya bilinen bir kronik rahatsızlığın tekrarlaması, hastanın Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları kalkışlı tıbbi naklini gerekli kılar. Hava ambulans merkezi uçak ile ülkenize tıbbi nakil hizmetinin tamamını organize eder ve hasta için mümkün olan en iyi tıbbi güvenceyi sağlamak için ambulans aracı ile geliş ve gidişleri de hazır bulundurur. Sizin hiç bir şey yapmanıza gerek yok: Uzmanlarımız sizi Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları kalkışlı tıbbi nakil hizmetinin hazırlık aşamasında her türlü yükten kurtarır. Örneğin, yerel doktorlarla yapılacak olan telefon görüşmeleri, eşlik edecek olan uçuş doktorunun seçimi ve gerekli tüm izinlerin alınması gibi. Size Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları kalkışlı tıbbi nakil hizmeti konusunda bağımsız ve bağlayıcı olmayan  danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bizi dilediğiniz zaman arayın veya iletişim formumuzu doldurun.

Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları varışlı yurt dışından tıbbi nakil hizmeti

Yurt dışında ağır bir hastalığa yakalandınız veya bir kazada yaralandınız ve ülkenizde tedavi olabilmeniz için en kısa sürede Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları içerisine tıbbi nakledilmeniz gerekiyor. Dünyanın neresinde ihtiyacınız olursa olsun, hava ambulans merkezinin tıbbi nakil hizmeti sizi yurt dışından alır ve Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları içerisine geri götürür. Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları varışlı hasta nakil hizmetine elbette sağlığınız ile ilgilenen uzman bir sağlık ekibi eşlik ediyor. Merkezimize günün 24 saati telefon ile ulaşabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları içerisinde hava ambulans hizmeti

Yurt içinde de hava ambulans hizmeti ve uçak ile hasta transfer hizmetlerinde Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları çapında modern tıbbi donanıma sahip ambulans uçaklar ve ambulans helikopterler tedarik ediyoruz. Hastanın güncel sağlık durumuna göre ambulans jet ile hasta transferi veya helikopter ile hava ambulans hizmeti tedarik ediyoruz. Ayrıca transfer süresini en aza indirgemek için ambulans veya cankurtaran aracı ile Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları içerisindeki en yakın havaalanından veya en yakın havaalanına hasta transferi gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli uçuş doktorlarımızın Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları içinde hasta transferlerinde de tıbbi refakat sağlaması hizmet kapsamına dahildir.

Bizimle iletişime geçin

Başka sorularınız varsa veya Amerika Birleşik Devletleri'nin küçük dış adaları içinde hava ambulans hizmeti ile ilgili bağlayıcı olmayan bir teklif almak istiyorsanız bizi her zaman arayabilirsiniz veya bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz

Ana sayfaya geri dönünüz