Yaşlıların Ambulans Uçağı ile Seyahat Etmesinin Yararları

Okuma süresi: 2 dakika

Aile büyüklerimiz yaşları ilerledikçe daha yoğun bir ilgi ve bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Hatta zaman zaman tedavi amacıyla ya da tatillerde yaşanan hastalık hallerinde onları fiziksel olarak zorlayan uzun yolculuklar yapmak zorunda kalıyorlar. Ancak bu tür seyahatler hem onlar hem de bizler için çok yorucu, gergin ve meşakkatli olabiliyor. Ancak ambulans uçağı ile yapılacak tıbbi nakil hem sizin hem de yaşlı yakınınızın seyahatini birçok açıdan kolaylaştırmaktadır. Hava Ambulans Merkezi olarak yaşlı yakınlarınızın hem bir huzurevinden tıbbi tesise hem de tatil için gittiğiniz uzak yerlerden evinize ya da ülkenizin başka bir yerine kısacası istediğiniz her yere tıbbi, güvenilir ve konforlu bir şekilde transferi için ambulans uçaklarımız ve uzman sağlık personelimizle ile hizmetinizdeyiz.

 Baston ile yaşlı kişi

Yaşlı Yakınınıza Özel Bakım

Ambulans uçağı ile yapılacak olan tıbbi nakil özellikle birçok hastalıktan yakınan ve durumları özel bakım gerektiren yaşlı yakınlarınız için konforlu ve sağlıklı bir seyahat imkânı sunar. Jetlerde bulunan ve bakıma ihtiyaç duyan yaşlı yakınınıza özel olarak düzenlenmiş olan tıbbi ekipman ve eğitimli sağlık personellerimiz yakınınızın durumunun sürekli kontrol altında olmasını sağlar. Ani şekilde ortaya çıkabilecek olumsuzlara karşı gerekli ilaçlar jetlerimizde hazır bulunmakla birlikte doktor ve hemşirelerimiz de olası komplikasyonlara karşı gereken prosedürleri uygulamak için özel olarak eğitilmişlerdir.

Yakınlarınız Huzur İçinde Seyahat Etsin

Uzun mesafeli yolculuklar stresli, yorucu ve hatta bezdirici olabilir. Sağlıklı insanlar için geçerli olan bu durum, konu alzheimer, demans gibi yaşlı yakınlarımıza geldiğinde müdahale edilmesi gereken bir hal alır. Bu tür zihinsel hastalıklardan muzdarip olan insanlar uzun yolculuklarda stres ve endişe duyabilir ve kendilerinizi rahatsız hissedebilirler. Böyle özel bir durumu bulunan yaşlı bir yakınınız varsa, nakil sırasında ambulans uçağı kullanarak onunla birlikte siz de seyahat edebilirsiniz. Yanınızda bulunacak olan sağlık uzmanlarımız ve sizin sayenizde yolculuk yapacak olan kişi daha huzurlu ve rahat bir seyahat geçirecektir. Hem sevdikleriniz siz orada olduğunuz hem de siz sevdiklerinizin rahatından ve huzurundan emin olacağınız için çok daha iyi hissedeceksiniz.

Yaşlılığa Bağlı Hastalıklar Size Engel Olmasın

Doktor ve hastalarArtrit, romatizma, menisküs, varis, fıtık, felç gibi yaşlı insanlarda daha yaygın görülen hastalıklar da sevdiklerimizin hareket kabiliyetini kısıtlamakta, uzun yolculukları çekilmez kılmaktadır. Ambulans uçağı ile yapacağınız nakil sayesinde ise hazır bulunan uzman sağlık personelimiz ve çalışanlarımız hastanız yataktan yatağa seyahat ederken onların konfor ve güvenliğini sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Uçaklarda bulunan tıbbi donanım ve uzman sağlık kadrosu da yaşlı yakınınızın sağlıklı bir şekilde nakil edilmesini sağlar.

Rotayı Belirlemeniz Yeterli!

Hasta ve yaşlı insanların nakilleri hem kendileri hem de yakınları için bir çileye dönüşebilmektedir. Yolculuk yetmezmiş gibi ilgilenilmesi gereken bürokratik meseleler de daha önce böyle bir süreci deneyimlememiş insanlar için durumu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Eğer yaşlı bir yakınınızı bir yerden bir yere hızlı, sağlıklı, güvenli, konforlu bir şekilde ve zaman alan evrak işleriyle uğraşmadan tıbbi olarak nakil etmek istiyorsanız Hava Ambulans Merkezi olarak yanınızdayız. Bizimle iletişime geçmeniz ve rotayı bildirmeniz uygun uçuşun hızlıca ve hesaplı olarak planlanması için yeterli olacaktır.

Yaşlı ve Hastaların Tıbbi Nakil Maliyeti

Hava ambulansı maliyetleri

Yaşlıların ve hastaların tıbbi olarak nakil işlemi sırasında birden çok seçenek ve değişken bulunmaktadır. Kat edilecek mesafe de bu değişkenlerin başında gelmektedir. Örneğin, yaşlı kişi yalnızca tarifeli bir uçakta tıbbi refakat de alabilir tarifeli uçaktan daha maliyetli olan ambulans uçağı ile nakil edilmesi gereken bir rahatsızlığa da sahip olabilir. Maliyetleri belirleyen şey genellikle yaşlının ihtiyaç duyduğu bakımla orantılıdır. Zira ambulans uçağı ile nakil sırasında kişinin ihtiyacına göre düzenlenen tıbbi donanım da bir maliyet unsurudur. Aynı şekilde uçuşun aciliyeti de ücreti belirleyen faktörler arasında yer almaktadır. Bize ulaşarak hastanızın durumunu ve gideceğiniz yeri paylaşmanız durumunda size özel olarak hazırlanmış

Bizimle iletişime geçin