Hastalığının son evresinde olan gurbetteki hastaların memleket hasreti

Okuma süresi: 2 dakika

Gurbet zordur. Bir de hastalık yakanıza yapışmışsa memleket hasreti gönlünüzde büyümeye başlar. Türkiye’ye dönmenin vereceği manevi güç için hazırlıklar yapılmaya başlanır. Bu gibi durumlarda hastanın rahat, güvenli ve sağlıklı bir şekilde tıbbi naklinin nasıl gerçekleştirilebileceği merak konusu olur. Bu durumda akla ilk olarak en hızlı yöntem olan hava ambulansları gelir. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda, doğru kurumdan hava ambulans hizmeti almanız hasta için hayati önem taşır.

Hastanın sağlığı için en iyi tedaviyi alacağı hastaneye veya hayatını geçireceği memleketine konforlu ve güvenli şekilde nakledilmesi hususunda 40 yıllık uluslararası tecrübemizle Hava Ambulans Merkezi olarak yanınızdayız. Her hastalığa ve duruma özel hava ambulansı hizmetini en kaliteli şekilde ve sizin için en uygun şartlarda sunmamız için iletişim formu üzerinden veya telefon aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Yataktan yatağa” hizmet ilkemizle, dünyanın neresinde olursa olsun hastayı yatağından alıp, hava ambulansımıza ulaştırıp, memleketindeki yatağa kadar ulaşımını kesintisiz şekilde sağlıyoruz. Alanında uzman tıbbi ekibimizle beraber tüm süreçleri yakından izliyor, anında müdahale için hastanın yanında hazır bekliyoruz.

Krankentransport im Linienflugzeug

Her hastaya özel çözüm

Hastanın ihtiyaç ve taleplerine özel şekilde tasarlanmış bir nakil deneyimi, yolculuğun kusursuz geçmesi için kritik önem taşır. Uzun yıllardır gurbette yaşayan, hayatının son dönemlerini ülkesinde geçirmek isteyen ağır hastaların ihtiyaçları ile yurt dışı tatilinde bir talihsizlik yaşayan hastaların ihtiyaçları farklıdır. Hava ambulansı olarak tasarlanmış olan bu araçlar, hastaya özel donanımlarla desteklenerek yolculuğa hazırlanır. Ambulans uçaklarımızda yoğun bakım ünitesi mevcuttur. Uçuşun gerçekleşeceği mesafe ve hastanın durumu hakkında detaylı bilgi vermeniz durumunda, sizin için sunduğumuz en ideal tıbbi nakil alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz uçuşun gerçekleşeceği ambulans jetini kendiniz seçebilir, ek donanımlar için talepte bulunabilirsiniz. 

Hastaların yolcu uçaklarıyla da Türkiye’ye dönmesi mümkün

Akut hastalığı bulunmayan, hareket edebilen, yolcu koltuğunda oturabilecek hastaların da ülkelerine güvenle dönebilmeleri için alanında uzman doktor veya paramedik ile tıbbi refakat sağlıyoruz. Durumu oturarak seyahat etmeye elvermeyecek hastalarımız içinse kabin içerisine sedye yerleştirerek, tıbbi refakatçilerimiz eşliğinde güvenle süreci tamamlıyoruz. Ancak yoğun bakım ihtiyacı olan ağır hastalarımızın tıbbi naklini hasta kompartımanı (PTC) olan yolcu uçaklarıyla gerçekleştiriyoruz. PTC bölümleri teknik ve tıbbi açıdan modern bir ambulans gibi donatılmıştır. Böylece suni solunuma bağlı yoğun bakım hastalarının dahi güvenli bir şekilde ulaşımını sağlıyoruz. Bu şekildeki bütçe dostu uygulamalarımızla da memleket hasreti çeken hastalarımızın hayallerinin gerçeğe dönüşmesinde katkı sunuyoruz.

Hızlı, komplikasyonsuz, güvenli memlekete dönüşün yolu

Türkiye’ye dönüşü düşünmek, hayal etmek bile insana tebessüm ettiriyor. Hastanın da moralini yükseltiyor. Ancak bu sürecin sağlıklı şekilde tamamlanması ve tebessümlerin yüzlerden kaybolmaması için bu sürecin profesyoneller tarafından yönetilmesi gerekiyor. Sadece aracılık yaparak çağrı merkezi hizmeti veren ve hastaları farklı hava ambulans şirketlerine yönlendiren bir yerle çalışmanızın hastanız için risklerini size hatırlatmak durumundayız. Alanında uzman, sürecin her adımına hâkim bir ekiple çalışmanın hasta için hayati önem taşıdığını vurgulamak isteriz. Hastanın memlekete dönüş arzusunu gerçekleştirirken durumunu riske atmayacak tercihler yapmanız noktasında sizleri böylelikle uyarmak isteriz. Tercihlerinizi güvenilir profesyonellerden yana tuttuğunuz sürece yaşayabileceğiniz problemlerin ihtimalini sıfıra indirebilirsiniz.

Krankenrücktransport aus der Türkei

Tıbbi nakil alanında uzmanlaşan bir havacılık şirketi olan Hava Ambulans Merkezi, tüm dünyada bulunan uçak filosuyla dünya çapında sağlık hizmeti sunuyor. Tam donanımlı ambulans jetleri ve helikopterlerinin yanı sıra diğer operasyonlarıyla hastayı hiç yalnız bırakmadan tüm süreci kusursuzca yönetmeye devam ediyor. Doğru insanlarla çalışmanın hayat kurtaracağı inancıyla oluşturduğumuz her biri alanında yetkin isimlerden oluşan ekibimiz, her koşula hazırlıklı olarak hastaya refakat ediyor. Detaylı bilgi almak, yarınlara güvenle ve sağlıkla ulaşmak için bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

Sorularınız varsa, SSS bölümümüze göz atmanızı tavsiye ederiz. Burada hava ambulans hizmetinin organizasyonu ve süreci ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Talebiniz ile ilgili kapsamlı danışmanlık hizmeti veya ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir teklif için lütfen bizi arayın. Tecrübeli uluslararası ekibimiz günün her saatinde hizmetinizde.

Bizimle iletişime geçin