Koronavirüs: Sağlıklı yolculara özel jet ile dönüş imkanı

Okuma süresi: 1 dakika

Koronavirüs salgını uluslararası trafikte olumsuz etkilere yol açmaktadır. Artık kendi ülkelerine hızlı bir şekilde dönüş yapmak isteyenler sadece yurtdışında hastalanan veya kaza geçiren turistler değil; aynı zamanda sağlıklı turistlerde dünya üzerindeki olağandışı durumlarda en kısa sürede evlerine ve buna bağlı olarak güvenilir bir ortama dönüş yapmak istemektedirler.   

Frau im Privatjet

Eğer sizde İtalya, İspanya veya Fransa gibi ülkelerde böyle bir durumun içerisinde bulunuyorsanız size yardımcı olabiliriz. Bizler sağlıklı turistler için de hızlı ve güvenli bir şekilde, bürokrasi ile de vakit kaybetmeden ülkelerine dönüş imkanı sunmaktayız. Bunun için size birçok avantaj sağlayacak özel jetler kullanmaktayız.

Anında yardıma hazır

Tarifeli uçak seferlerinde uçuşun iptal olma durumu veya dönüş yapmak isteyen yolcu sayılarının artmasından dolayı yer bulmakta sıkıntı yaşanırken, özel jet uçuşlarında böyle bir problemle karşılaşmak söz konusu olmayıp arzu edilen zaman diliminde uçuş imkanı sunulmaktadır. Bazı durumlarda aynı gün içerisinde ülkenize dönüşünüzü sağlayacak özel jetleri hazır bulundurmaktayız.  

Dönüş uçuşu hala mümkün

Son günlerde birçok ülkenin sınırlarını kapatmasına rağmen enfekte olmayan kişilerin hemen hemen tüm ülkelerden kendi ülkelerine dönüşü sağlanabilmektedir. Hiçbir sorun yaşamadan, özellikle bu durumundan oldukça etkilenen İtalya, İspanya ve Fransa gibi ülkeler başta olmak üzere birçok ülkeden ayrılıp Almanya ya dönüş sağlanabilir. 

Esnek uçuş planı

Yolcular tarifeli havayolu şirketlerinin belirlediği uçuş planına uymak zorundadır. Fakat özel bir jet ile bu plana uyma zorunluluğu yoktur. Hareket ve varış noktasını size özel belirliyor ve bunu yaparken tarifeli uçakların iniş yapamayacağı bölgesel havaalanlarını da dikkate alıyoruz. Özel jetiniz sizi hedef noktasının en yakın konuma götürebilmektedir.

Bombardier Challenger 604

Hastalığın bulaşma riski en aza indirgenir

Tarifeli uçak seferlerinde yolcu sayısının fazlalığından, hastalığın bulaşma riski daha yüksek olup , bu risk özel uçuşlarda oldukça düşüktür.

Toplu taşıma  kullanılmaması  adına havaalanına gidişiniz için size özel bir taksi veya limuzin hizmeti sunuyoruz. Havaalanına vardığınızda daha sakin olan General Aviation Terminal (Genel Havacılık Terminali) girişini kullanarak gerekli kontrollerden geçiyorsunuz. Ayrıca uçuş esnasında uçakta siz ve ekibimiz dışında herhangi bir yolcu bulunmayacaktır. Böylece diğer insanlarla temas en aza indirgenip yolcuya hastalık bulaşma riski en düşük seviyede tutulur.

Bizimle iletişime geçin

Ülkenize dönüş transferinizi organize edebilmek için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçin