Almanya'ya hasta nakli: hızlı, emniyetli ve güvenilir

Almanya'ya kısa süre içerisinde güvenli bir hasta nakline mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Hava ambulans merkezi tıbbi nakil hizmetleri alanında uzun yıllardır uzmandır ve size her zaman profesyonel yardım sunmaktadır. Çoğu zaman aynı gün olmak üzere çok kısa sürede tıbbi hizmet eşliğinde Almanya'ya hasta nakli gerçekleştiriyoruz. Hastanın nerede bulunduğundan bağımsız olarak.

Almanya'ya hasta nakli: Bu şekilde gerçekleşir

Almanya'ya hasta naklinizi sadece dört adımda gerçekleştiriyoruz.

1. Ücretsiz danışmanlık

Ücretsiz danışmanlık için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Tecrübeli çalışanlarımız durumunuzu sizinle görüşür ve isteğiniz üzerine bağlayıcı olmayan yazılı bir teklif hazırlayabilir. Bu teklifi rahatça gözden geçirebilir ve ailenizle birlikte değerlendirebilirsiniz.

2. Hazırlık

Teklifimizi onaylamanız durumunda hasta nakil sürecinizin tamamını organize ediyoruz. Size "yataktan yatağa" hizmetimizi sunmaktan memnuniyet duyar ve hastaneden kalkış havaalanına ile varış havaalanından hastayı kabul eden hastaneye nakli de organize edebiliriz. 

Hazırlıklar tamamlandığında bizden tüm önemli bilgilerin yer aldığı ayrıntılı uçuş planını alacaksınız.

3. Nakil

Hastayı kararlaştırılan zamanda ambulans ile alıp onu doğrudan bekleyen hava ambulansına götürüyoruz. Hasta, sağlık personeli eşliğinde varış havaalanına nakledilmektedir. Orada, kendisini istenilen hastaneye veya evine götüren bir diğer ambulans tarafından karşılanacaktır. Tıbbi naklin güncel durumu hakkında bizden her zaman bilgi alabilirsiniz.

4. Teslim

Hasta naklinin son aşamasında ise hastayı ilgili doktorlara teslim ediyoruz.

Alman standartları ve uluslararası deneyim

Hava ambulans merkezi Almanya merkezli bir hizmet sağlayıcısıdır. Dolayısıyla hasta nakli sırasında en yüksek tıbbi ve teknik standartlara güvenebilirsiniz. Uçuş doktorlarımız da ayrıca Almanca bilmektedir, bu sayede yakınınızın güncel duruma hakkında ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz. Çok dilli, deneyimli ekibimiz hastanın bulunduğu yerde dilsel veya kültürel engellerle karşılaşmamakta ve böylece organizasyonu hızlı ve kolay bir şekilde sağlayabilmektedir.

Bizimle iletişime geçin

Günün her saatinde hizmetinizde olmak üzere Almanya'ya hasta naklinizi organize ediyoruz. Ücretsiz danışmanlık vermekten veya sizin için bağlayıcı olmayan bir teklif sunmaktan memnuniyet duyarız.

Bizimle iletişime geçin